Bernhard Schmidti maja

Lõõtsa 5_5

Aadress: Lõõtsa 5

Lõõtsa 5 asuva 13-korruselise büroohoone välisfassaadi kujundus põhineb digimustril, mis on stilistikalt innovaatilisust ja moodsat tehnoloogiat toetavas ärilinnakus kohane. Ida- ja läänefassaadide bürooakendele lisandub vertikaalset päikesevarjestust. Lõunafassaadil on horisontaalseteks päikesevarjudeks seinast eenduvad päikesepaneelid.

Peasissepääs, kus külalisi tervitab vastuvõtusekretär, on esinduslikult kõrge ja avar.

ENERGIATÕHUS JA KESKKONNASÕBRALIK

Sisekliimat saab klient reguleerida vastavalt oma soovile ja vajadusel ka erinevate ruumide kaupa. Lõõtsa 5 büroohoone vastab tänapäeva invanõuetele – ratastoolis liiklejatele on igale korrusele ligipääs liftiga, mis on varustatud pimekirja nuppudega. Sissepääs hoonesse on tagatud 24/7.

PAINDLIKUD JA EFEKTIIVSED RUUMILAHENDUSED

Lõõtsa 5 büroohoone tüüpkorruseid (4-13 korrus) saab kasutada ühe suure büroona või soovi korral jagatuna kuni neljaks eraldiseisvaks bürooks. Erinevalt tavapärasest büroohoonest, kus planeeringu muutmine nõuab suurt aja- ja rahakulu, on uues hoones büroopindade ruumilahenduse muutmine lihtne ja mugav. Büroopindade vaheseinu on võimalik vastavalt vajadusele liigutada ning ruumide ja töökohtade arvu kas suurendada või vähendada.

LÕÕTSA 5 BÜROOHOONE ÜLDANDMED

Aadress: Lõõtsa tn 5
Üldpindala: 10 668 m2
Büroopinda kokku: 9245 m2
Korruselisus: 13 korrust
Arhitektuurilahendus: EA Reng
Ehitaja: Nordecon AS
Arendaja: Technopolis Ülemiste AS
Valmimisaeg: 2015 IV kvartal