spacex MP Morris

[SpaceX] sündmuskeskus

Multifunktsionaalne ruum

[SpaceX] on multifunktsionaalne ruum Ülemiste City modernses ärikeskkonnas Tallinnas. Tänu minimalistlikule ja funktsionaalsele, kosmose piiramatusest inspireeritud kontseptsioonile saab ruumi kasutada olemasoleval kujul või kujundada täielikult kliendi fantaasiast lähtuvalt.

Universaalne ja paindlik

[SpaceX] on loodud konverentsideks, koolitusteks, firmapidudeks, lansseerimisteks, kontserditeks, teatrietendusteks, telesaadete tootmiseks, pulmadeks.

100-2000 külalist

[SpaceX] koosneb ühest 1000 m2 ruumist, mida saab vahekangastega jagada ja millega on võimalik liita kõrvalasuva Viktoria Peokeskuse ruume suuremateks sündmusteks. Orienteeruv mahutavus koos toitlustuse jaoks vajamineva ruumiga on: 500 teatristiilis, 500 banketi stiilis, 300 kabaree stiilis, 1000 vastuvõtu stiilis, 2000 rokkkontserdi stiilis.

Mugav asukoht

[SpaceX] asub Ülemiste City territooriumil, aadressil Keevise 6. Asukoht on hea ligipääsetavusega igalt poolt Tallinnas ning asub lennujaama vahetus läheduses. Keskuse vahetusse ümbrusesse saab parkida kuni 60 sõidukit, Ülemiste City parklates on parkimiskohti sisuliselt piiramatult.

Sujuv asjaajamine

[SpaceX] on loodud konverentside ja pidude korraldajate poolt pidades silmas, et nii ruum ise kui ka suhtlus vastaks professionaalsete sündmuste korraldajate eelistustele. Küsi lisa event@spacex.ee

Laadi alla flaier pdf-ina

Spacex avab uksed augustis 2015

*Foto on tehtud enne ehitustööde algust