Elektriautode rent

ELMO Rendi (www.elmo.ee) Ülemiste City rendipunkt asub Lõõtsa 6 ja 8a vahel.

ELMO Rent on lihtsaim ja mugavaim viis elektriautoga oma vajalikud sõidud ära teha. ELMO Rent võimaldab elektriautot kasutada just täpselt nii kaua kui vajad. Maksad vaid auto kasutamise aja eest.

ELMO Rendi eesmärk on populariseerida elektriautode kasutamist ning anda igale huvilisele võimaluse proovida omal käel elektriautoga sõitmist. ELMO Rendi kasutamiseks tuleb end kasutajaks registreerida. Auto rentimiseks vajad hiljem ainult mobiiltelefoni.

ELMO Rendi kasutamiseks tuleb allkirjastada leping veebiaadressil www.elmo.ee. Pärast lepingu sõlmimist toimub kõik mobiiltelefoni vahendusel – kaardilt leiab lähima vaba sõiduki ning mobiiltelefoniga, mis on ühtlasi ka auto võtmeks, saab alustada auto rentimist ning avada ja sulgeda uksi.

ELMO Rendi teenuse eest arveldamine käib kasutusaja põhiselt. Iga sõidusessiooni alguses on 5 minutit tasuta rendiaeg auto- ja juhenditega tutvumiseks. Seejärel rakendub 1. sõidutunni tasu. Täpsema hinnakirja leiab kodulehelt www.elmo.ee.

ELMO Rendi rendipunktid asuvad Tallinnas Viru Keskuses, Tallinna Bussijaamas, Väike-Rannavärava parklas, Marienthali Selveri parklas, Tammsaare Ärikeskuse, Tallinna Sadama D-terminali, Ülemiste Keskuse,  Mustamäe Tehnopoli, Ülemiste City ja Haabersti Rimi juures. Tartus paikneb rendipunkt bussijaama vahetus läheduses Teaduskeskuse AHHAA kõrval.

Lisainfot ELMO Rendi kohta (täpsemad kasutamise tingimused, hinnakirja ja muu olulise info) leiab kodulehelt www.elmo.ee, kus saab allkirjastada ka ELMO Rendi kasutamiseks vajaliku lepingu.