lasteaed

Lasteaed Kalli-Kalli

Lasteaed Kalli-kalli asub Tallinnas Ülemiste City territooriumil. Asume kesklinna vahetus läheduses Ülemiste City kaunilt kujundatud pargi kõrval ilusas ja keskkonnasõbralikus ümbruses.

Lasteaias on viis rühma, millest kaks sõimerühma ja kolm liitrühma. Kokku on lasteaias kohti 84 lapsele. Lisaks on meil ka pisike päevahoiurühm kuni viiele lapsele vanuses 1,6-2,2 aastat. Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel kl. 7:30 – 19.00 (suvel 7:30 – 18:00). Päevahoiurühm on avatud 8:30 – 17:00.

Meie eesmärk on pakkuda mugavat, kvaliteetset ja lapsesõbralikku lapsehoiuteenust ning koolieelset alusharidust. Meie lasteaed on spetsialiseerunud lapse arengu süvendatud jälgimisele ja toetamisele. Lapse arengu hindamise eesmärgiks on kaardistada lapse tugevused ja arenguvõimalused erinevates valdkondades. Hindamist teostab vastava väljaõppe saanud professionaalne psühholoog. Lisaks pakume suurematele lastele kord nädalas täiendavat õppetegevust.

Oleme innovatiivsed nii õppetegevuse läbiviimisel kui ka oma igapäevatöö korraldamisel. Lastele pakume põnevat tegevust ja avastamisrõõmu interaktiivse tahvli abil ja oleme välja arendanud ja kasutusele võtnud lasteaedadae jaoks uudse e-päeviku.

Kalli-kalli lasteaed võimaldab lastele järjepidevat õppimist mängu ja loovtegevuste kaudu beebikoolist eelkoolini. Lapsed saavad osaleda viie erineva huviringi töös ning pakume ka 6-7-aastastele lastele kooliks ettevalmistust eelkoolis.

Õnnelik lapsepõlv on kõige olulisem! Seal on palju naeru, natuke nuttu, avastamise üllatus, koos tegemise rõõm, koos kasvamise mõnu, üks kadunud sokk…

Lisainfot vaata Kalli-Kalli koduleheküljelt