Terviseuuringud.ee

Terviseuuringud.ee (Health Tests OÜ) on pereettevõte, mis on loodud augustis 2014. Sama aasta sügisel saadi EASist ja Kredexist toetust meditsiiniseadmete ostuks ning Terviseamet väljastas tegevusloa. Pidevalt on osaletud erialastel koolitustel nii Eestis kui ka väljaspool.

Peamised seadmed, mida Terviseuuringud.ee kasutab on Šveitsist pärit maailma juhtivalt meditsiiniseadmeid valmistavalt ettevõttelt Schiller (http://www.schiller.ch/). Sama ettevõtte seadmetega teostatakse terviseuuringuid näiteks FC Barcelona ja Machester United spordiklubides ja paljudes tuntud haiglates.

Terviseuuringud.ee on spetsialiseerunud elektrokardiograafia (EKG) koormustestidele, vere kliinilise ja biokeemilistele uuringutele ehk inimkeha peamiste organite  funktsionaalsele diagnostikale ja analüüsimisele. Loomulikult on meie juures võimalus saada ekspertarvamust ja soovitusi.

Terviseuuringud.ee uuringud on preventiivsed ja suunatud peamiselt tervetele inimestele, kes hoolivad oma tervisest. Soovides maandada tervisega seotud riske ja nautida täisväärtuslikku aktiivset elustiili.

Samas võib meie poole pöörduda küsimuse või probleemiga ning anname konsultatiivset ekspertnõu ja tegeleme haiguste diagnoosimisega.

Rohkem infot: www.terviseuuringud.ee