Büroopind

Lõõtsa 4
Kinnisvara tüüp:  Büroo
Pind:  492,6 m2
Asukoht:  Lõõtsa 4
Broneeri või uuri lisaks
×

Technopolis Ülemiste ASi poolt opereeritav Johannes Käisi nimeline büroohoone asub Ülemiste City linnakus aadressil Lõõtsa 4.

Ülemiste Citys asuva büroohoone arhitektuurilahenduses on ühendatud eakas hoonetes peituv sotsiaalne ajalugu ja nüüdisaegsed arhitektuurivõtted. Hoonele on juurde ehitatud kaks lisakorrust.

Vanast tootmishoonest alles jäänud ja välja puhastatud paekivimüüride ning punasest tellisest aknakaarte kõrval torkab silma palju tänapäevale iseloomulikku klaasi. Sellega tuuakse kunagistesse pimedavõitu tehasehoonetesse büroo toimimiseks vajalikku valgust.

Maja U-kujuline põhiplaan loob kontakti kahe bürooploki vahel ja tekitab mõnusa siseõue, kus paiknevad ka hoone kolm sissepääsu. Hoovi ilmestab esinduslik paekivifassaad, erivalgus ja konteinerhaljastus, mis annab kogu kompleksile iseäraliku karakteri.

Ruumis sees on vana säilinud üksikute paekiviseinte näol. Nagu nüüdisaegses büroos tavaks, on panustatud kergesti ümbermängitavatele ruumidele ja kergseinu saab struktuurimuutuste korral hõlpsasti ümber mängida. Igal bürool on ka isiklikud tualettruumid ja köögiosa särtsakat värvi mööbliga.

 

Kontaktid:

Tanel Olek

Müügidirektor / Head of Sales

+372 503 7848

tanel.olek@technopolis.ee

Erkki Malm

Müügijuht / Key Account Manager

+372 56 288 828

erkki.malm@technopolis.ee

Matis Joab

Müügijuht / Account Manager

+372 51 38779

matis.joab@technopolis.ee